067 263 98 71  |  073 024 87 55
м. Львів, вул. Шевченка 321, 79069, а/с 8330, пн-пт: 9:00 - 17:00; сб-нд: вихідний
office.ukrpolimer@gmail.com
logo mobileУкрПолімер

Про компанію

      ТзОВ “Укр|Полімер” заснована в 2014 році та представлена на ринку України з досить позитивними відгуками та доступними цінами. Основним напрямком нашої компанії є виробництво обсадних труб з нПВХ, фільтрів з поліпропіленовим напиленням та комплектуючими для свердловини.

     Компанія націлена на розвиток технологічних інноваційних рішень, постійно вдосконалюється у галузі виробництва продукції для свердловин. Крокуючи в ногу з часом разом з розвитком нових технологій в своїй сфері, Укр|Полімер постійно здійснює модернізацію своїх виробничих потужностей та зміцнює структуру своєї організації.

      Постійна і незмінна якість – це пріоритет компанії Укр|Полімер. Сучасні технологічні лінії для виробництва труб та комплектуючих, що підтримуються технологіями останнього покоління, дозволяють нам одержувати високоякісну продукцію, що відповідає необхідним стандартам.

      Висококваліфікований персонал відділу технічного контролю та спеціалізоване обладнання гарантують постійну перевірку якості продукції компанії.

      Успіх компанії не був би можливим без участі, відповідальності та професіоналізму людей, зайнятих у ньому. Наші співробітники, незалежно від займаної ними посади, повністю усвідомлюють правила роботи компанії.

      Так само, як професіоналізм, також важлива атмосфера. Той факт, що компанія створює сприятливий клімат для роботи та співпраці, може бути підтверджена тим, що оборот серед працівників є на дуже низькому рівні.   Ми створюємо гармонійну, професійну команду, що сприяє досягненню реального успіху.

      Для облаштування надійної свердловини необхідні якісні труби. Саме тому наша продукція виготовлена на сучасному обладнанні з якісного матеріалу під наглядом висококваліфікованих фахівців. Для виробництва своєї продукції Укр|Полімер використовує високоякісну сировину відомих європейських постачальників Anwil С.А. (Польща), Vynova (Бельгія), BorsodChem (Угорщина).

      Таким чином забезпечується гарантія виробника, що підтверджують високі фізико-механічні показники нПВХ. Також результати досліджень процесів старіння полівінілхлориду показали, що технологічні характеристики матеріалу залишаються незмінними протягом 50 років і більше.

      Наші конкурентні переваги по відношенню до інших постачальників даної продукції – це індивідуальний підхід до кожного з партнерів, розумна цінова політика, широкий асортимент продукції, необхідної для свердловин.

      Якщо Ваша мета – купівля обсадних труб та комплектуючих високої якості, тоді звертайтеся до нас за телефонами, вказаними на сайті. Наші менеджери з радістю проконсультують Вас та підберуть оптимальну продукцію.