Завжди будьте обережні при роботі з електрикою і вимикайте автоматичні вимикачі джерела живлення при перевірці компонентів або внесення будь-яких змін в електричну систему. Якщо ви не впевнені на 100%, що зможете безпечно виконати будь-який з цих тестів, зверніться до професіонала.
Запуск і зупинка свердловинного водяного насоса зазвичай контролюється реле тиском. Перемикач попередньо налаштований як на тиск включення, так і на тиск відключення, а перепад становить 20 футів на квадратний дюйм.
Тиск включення – це низький тиск, при якому запускається насос, а тиск відключення – це високий тиск, при якому насос відключається. Можливо, ви захочете збільшити тиск по одній з наступних причин: заданий діапазон не забезпечує задовільний тиск, коли вода досягає вашого будинку, в душі / змішувачах не вистачає тиску або в голівках зрошувачів необхідно встановити більш високий тиск.
Регулювання діапазону можна виконати, зробивши кілька простих кроків.
Відпустіть гайку зверху, щоб зняти кришку реле тиску. Заводські настройки знаходяться під кришкою реле тиску. Щоб збільшити або зменшити тиск включення і виключення, поверніть гайку на верхній частині великий центральної пружини.
Поверніть гайку проти годинникової стрілки, щоб знизити тиск включення і відключення, або за годинниковою стрілкою, щоб підвищити тиск включення і відключення.
Якщо ви регулюєте ваш виріз на тиск, ви також повинні регулювати повітряний заряд бака під тиском. Напірний бак повинен бути встановлений на 2 фути/кв.дюйм нижче тиску включення.
Поверніть гайку диференціала проти годинникової стрілки, щоб знизити тиск відключення, або поверніть гайку за годинниковою стрілкою, щоб підвищити тиск відключення.
Поради від професіоналів:
Якщо ви відрегулюєте тиск включення, вам також буде потрібно відрегулювати напірний бак.
У дуже рідкісних випадках потрібно регулювання маленької бічної пружини.
Не встановлюйте занадто високий тиск відключення. Якщо насос не може створити достатній тиск, він не відключиться (і викличе відмова двигуна).