Ключ слід використовувати тільки для ослаблення корпусу фільтра, але не затягувати. Якщо ви не можете його запечатати вручну, перевірте / замініть ущільнювальне кільце і використовуйте мастило. Будьте обережні, щоб не перетягнути корпус фільтра.
Встановлення спускного крана в нижній частині корпусу фільтра може полегшити злив води з піддона перед заміною фільтра.
Вугільний фільтр йде після осадового фільтра. Фільтр осаду дешевше і повинен фільтрувати осад, залишаючи вугільний фільтр, для видалення тільки смак / запах.
Переконайтеся, що фільтри встановлені після реле тиску. Фільтр може закрити клапан тиску (якщо він був встановлений раніше), він може засмітитися, насос може продовжувати працювати і не відключатися, що призводить до передчасного виходу двигуна з ладу.
Власникам сезонних об’єктів вийміть картридж фільтра в кінці сезону і встановіть новий на початку наступного сезону.
Встановіть кульові крани до і після корпусу фільтра для зручності обслуговування. Крім того, прокладете обхідну лінію, щоб ви могли як і раніше подавати воду в будинок в разі надзвичайних ситуацій, коли вода не може текти через систему очищення.
Встановіть манометри до і після системи. Маркування манометра постійним маркером в місці, де ви хочете замінити фільтр, може виключити припущення про те, коли прийшов час замінити фільтри.
Три основних типи вугільних фільтрів – блокові, гранульовані та просочені. Блокові фільтри містять найбільше вуглецю і часто обробляють більше води, але є найбільш суворими. Гранульовані фільтри будуть обробляти менше, ніж тип блоку, але при більш високих швидкостях потоку з меншою втратою тиску. Вони пропонують хороший баланс. Фільтри з просоченою вугіллям забезпечують найменшу кількість вуглецю і, таким чином, обробляють менший загальний обсяг води, але забезпечують значно більш високі швидкості потоку.
Три основних типи фільтрів для очищення від кошів в системах питної води – це раздувні, струнні і гофровані. Струнні фільтри забезпечують кращу ємність відкладень і помірний обмежений потік. Поліефірні фільтри є найменш дорогими, тому, якщо у вас дуже мало опадів, це може бути правильним вибором. Видувні фільтри мають мінімальну продуктивність і помірне обмеження потоку. Гофровані фільтри забезпечують помірну ємність і дуже мало обмеження потоку. Гофровані часто є більш дорогими з трьох варіантів.